اخبار > برای رونق تولید نباید فقط به واحدهای بزرگ متکی بود


  چاپ        ارسال به دوست

برای رونق تولید نباید فقط به واحدهای بزرگ متکی بود

برای رونق تولید نباید فقط به واحدهای بزرگ متکی بود

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، فتح‌‌الله حقیقی در بازدید از چهار واحد تولیدی و صنعتی استان زنجان از جمله شرکت صنایع کشاورزی و کود زنجان (پتروشیمی)، صنایع توسعه روی خاورمیانه، گروه صنعتی و معدنی زرین و سیمان خمسه اظهار کرد: امسال به عنوان « رونق تولید» نام‌گذاری شده است از همین رو همه دستگاه‌های اجرایی باید در راستای رفع موانع تولید و سرمایه‌گذاری حرکت کنند.

استاندار زنجان با اشاره به اینکه سال قبل با تلاش صورت گرفته چند واحد غیرفعال مجددا به چرخه تولید بازگشتند، بیان کرد: برای رونق تولید نباید فقط به واحدهای بزرگ متکی بود، بلکه باید واحدهای کوچک و متوسط نیز حمایت شود.

وی با تأکید بر اینکه مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید لازم‌الاجرا است، اضافه کرد: البته علاوه بر این امور باید نسبت به حفظ سرمایه‌گذار اقدام و مشکلات موجود حل شود تا پرونده‌ها وارد حوزه قضایی نشود.

حقیقی در ادامه به بحث استفاده از مصالح بومی در راستای استفاده از تولیدات داخل تأکید کرد و گفت: باید در اجرای پروژه‌های عمرانی استان و دستگاه‌ها از مصالح تولید‌ شده در داخل استان استفاده کرد، مگر اینکه این مصالح کیفیت لازم را نداشته باشد.

گفتنی است، در این جلسه مسائل و مشکلات شرکت‌های صنایع کشاورزی و کود زنجان(پتروشیمی)، صنایع توسعه روی خاورمیانه، گروه صنعتی و معدنی زرین و سیمان خمسه مورد بررسی قرار گرفت.

همچنین مباحث مربوط به مشکلات زیست محیطی و منابع طبیعی، معافیت مالیاتی، احداث خط راه آهن برای جابه‌جایی کالاهای شرکت‌های صنعتی شهرستان و مشکلات زیست محیطی و منابع طبیعی از دیگر مشکلات و مواردی بود که در این جلسه مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

امسال پیگیری امور در استان با تکمیل تیم مدیریت و روی کار آمدن معاون سیاسی بیشتر شده و این امر با پیوستن معاون چهارم نیز سرعت بیشتری خواهد یافت و مجوز حضور و فعالیت معاون چهارم دریافت شده است. 


٠٩:٤٧ - 1398/01/27    /    شماره : ٢١١٠٧    /    تعداد نمایش : ٣٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج