اخبار > پیگیری مستمر طرح های اولویت دار صنعت پتروشیمی


  چاپ        ارسال به دوست

پیگیری مستمر طرح های اولویت دار صنعت پتروشیمی

به گزارش خبرنگار نیپنا بهزاد محمدی مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی بعد از بازدید طرح پلیمر پادجم در فاز دوم پتروشیمی منطقه ویژه اقتصادی پارس(عسلویه) در جمع مدیران پتروشیمی جم و تیم اجرایی پروژه پلیمر پاد جم این طرح را یکی ازطرح های مهم  صنعت پتروشیمی عنوان کرد و گفت: حجم قابل توجهی سرمایه گذاری در این پروژه انجام شده است که امیدواریم با تدبیر مدیران و پیمانکار پروژه شاهد نتایج خوب در اجرای پروژه باشیم.

وی گفت : طرح پلیمر پادجم از جهت تنوع و کیفیت محصول تولیدی یکی از پروژه های مهم صنعت پتروشیمی و جزو سبد پروژه های ۱۴۰۰ است که باید تا آن زمان در مدار تولید و بهره برداری قرار گیرد، به همین دلیل شرکت ملی صنایع پتروشیمی برای تحقق این امر و پیشرفت پروژه پیگیری مستمر انجام خواهد داد و انتظار داریم که با برنامه ریزی درست فرایند اجرای پروژه تسریع شود و به وضعیت بهتری برسد.

وی در پایان گفت: وظیفه ما در شرکت ملی صنایع پتروشیمی تسهیل و حمایت در روند اجرایی پروژه هاست و امیدوارم در بازدید بعدی شاهد پیشرفت قابل توجه پروژه باشیم.

بر اساس این گزارش ، محمدرضا سعیدی مدیر عامل پتروشیمی جم نیز در این نشست گفت: پلیمر پاد جم با حمایت شرکت ملی صنایع پتروشیمی حرکت رو به جلو خواهد داشت. برای ما اضافه شدن ۴۰۷ میلیون یورو به سبد فروش محصولات پتروشیمی جم بسیار قابل توجه است .همچنین به توسعه صنایع پایین دست ABS نیز توجه کردیم و تلاش داریم تا پلیمر پادجم را به یکی از بزرگترین مجتمع های پلیمری منطقه تبدیل کنیم و امیدواریم این طرح طبق موعد مقرر به بهره برداری برسد .


١٠:٣١ - 1398/07/10    /    شماره : ٢١٤٢٥    /    تعداد نمایش : ٢١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج